Aktualności

Od 30.10 jesteśmy otwarci na nowych zasadach2020-10-30

Kochani!

➡️ Mamy dla Was wiadomość, na którą z pewnością czekacie! Otrzymaliśmy mnóstwo pytań i sugestii, dotyczących dalszego funkcjonowania Good Luck Club. Dziękujemy za liczne propozycje i cierpliwość.

➡️ 30.10.2020 otwieramy się dla Was na nowych zasadach! Już od 6.00 rano!

➡️ Zasięgnąwszy opinii prawnej i zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16.10.2020 r., wiemy, że dopuszcza się prowadzenie działalności siłowni, klubów i centrów fitness przeznaczonych dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń. Nasze usługi zostaną dopasowane do tego wyjątku określonego w par. 6 ust. 1 punkt 2 b obowiązującego rozporządzenia w wersji z dn. 16.10.'20r. wraz ze zmianami z dn. 23.10.'20r.

➡️ W związku z powyższym, wszystkie kluby Good Luck od dnia 30.10.'20 będą otwarte tylko i wyłącznie dla osób, które przygotowują się do zawodów sportowych lub uprawiają aktywność fizyczną w ramach zajęć sportowych, uprawiają sport w ramach współzawodnictwa sportowego lub trenują z trenerem personalnym. Dla osób, które chcą skorzystać z usług rekreacyjnie, Klub Good Luck Club pozostaje dalej zamknięty do odwołania.

➡️ Treningi grupowe fitness zostaną wznowione na podstawie grafików dostępnych w klubach i na naszej stronie www.goodluckclub.pl. Również treningi personalne będą odbywały się według wcześniejszych zasad. O wszystkie szczegóły pytajcie bezpośrednio w recepcji swojego klubu.

🟠 Przypominamy o:
- obowiązku dezynfekcji rąk przy wejściu do klubu oraz sprzętu (środki dezynfekcji dostępne są w całym klubie)
- zakrywaniu ust i nosa na terenie klubu (maseczki zdejmujemy tylko podczas wykonywania treningu)
- zachowaniu dystansu 1,5 metra od pozostałych Klubowiczów
- pozostaniu w domu w przypadku złego samopoczucia lub podwyższonej temperatury.

🟠 Zachęcamy do korzystania z treningów w godzinach mniej szczytowych.

🟠 Prosimy o stosowanie się do nowych zasad. Wszystko robimy dla Was, abyśmy znowu mogli wspólnie trenować. Wiemy, jak duży wpływ ma na to dobrostan psycho-fizyczny nas wszystkich.

🟠 Treningi on-line nadal będą się odbywały według ustalonego grafiku.

Bardzo się cieszymy i z niecierpliwością wyczekujemy spotkania!

Zespół Good Luck Club

Wróć do listy
Pobierz aplikację mobilną